Google, Pixel 4a XL ile Bir Sürpriz Yapabilir

Blogolik Yazar tarafından 20 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Google’ın Pixel 4a XL akıllı telefonunda 5G bağlantı teknolojisini kullanacağına yönelik yeni bir iddia ortaya çıktı.

Android telefon pazarına plastik Pixel modelleri ile giriş yapan Google, geçtiğimiz yıl tanıttığı Pixel 4 modelleri ile premium bir deneyim sunmaya başlamıştı. 999 dolar fiyat etiketi ile rakipleri ile pek rekabet içerisine giremeyen bu modellerden sonra, Google Pixel a projesini başlatmıştı. Pixel 3a ile orta segmente selam çakan Google, şimdi de Pixel 4’ler için bu politikayı uygulayacak gibi görünüyor.

Google’ın Pixel 4a serisi için sunfish ve bramble kod isimlerini kullandığı bugün ortaya çıktı. Sunfish kod adlı modelin Snapdragon 730 yonga setinden beslenmesi bekleniyor. Qualcomm’un Snapdragon 730 yonga setinde 5G modem olmadığı için Pixel 4a’da 5G desteğinin olmayacağını söyleyebiliriz. Gelelim diğer sızıntı olan bramble’a.

Bramble kod isimli telefonun Pixel 4a XL olarak isimlendirileceği ve Snapdragon 765 yonga setine sahip olacağı söyleniyor. Bildiğiniz gibi Snapdragon 765 yonga setinde 5G modem yer alıyor. Her iki modelde de 4 GB RAM’in olacağı da söylentiler arasında yer alıyor. Bu söylentilerin doğru olup olmadığını görmek için ise biraz daha beklememiz gerekecek.

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Google, Pixel 4a XL ile Bir Sürpriz Yapabilir" bu yazı 20 Ocak 2020 tarihinde saat 07:56 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)