Google Orta Segment İçin Yeni Bir Telefon Sunacak

Blogolik Yazar tarafından 3 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır.

Ortaya çıkan iddialara göre Google, bu yaz orta segmente yeni bir akıllı telefon satışa çıkaracak.

Google’ın Android referans telefonları bu yıl ağustos ayında bir kez daha yenilecek. Pixel 3 ve Pixel 3 XL’ın tanıtımı beklenirken güvenilir kaynaklardan şirketin farklı bir telefon daha geliştirdiği bilgisi geldi.

İlk gelen bilgilerde telefonun 2019’un birinci döneminde çıkış yapacağı belirtiliyor. Kaynağa göre üçüncü Pixel telefona Qualcomm’un süper orta segment telefonlar için geliştirdiği Snapdragon 710 işlemcisi güç verecek. Yaklaşık bir aydır geliştirilen telefonun bilinen tek özelliği şu an için bununla sınırlı.

Snapdragon 710 işlemcisi ilk kez kısa süre önce tanıtılan Xiaomi Mi 8 SE modelinde hayat buldu. 10 nm üretim sürecine sahip olan ve 2+6 (çift çekirdek 2.2GHz Kryo 360 performans odaklı + altı çekirdek 1.7GHz Kryo 360 verimlilik odaklı) şeklinde kümelenen sekiz çekirdekten oluşan işlemciye Adreno 616 GPU eşlik ediyor. Ürün uygun fiyattan satışa çıkarıldığı taktirde pazarda önemli bir yere sahip olacak gibi gözüküyor. Gelişmeleri takip etmeyi sürdüreceğiz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Google Orta Segment İçin Yeni Bir Telefon Sunacak" bu yazı 3 Haziran 2018 tarihinde saat 19:56 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 13 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)