Google Hesabınızı, Yenilenen ‘Hesabım’ Özelliğiyle Daha Kolay Yönetebilirsiniz

denizli tarafından 2 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

Google’daki hesap ayarlarınızla ilgili tüm işlemleri, ‘Hesabım’ sayfası üzerinden rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Yenilenen ‘Hesabım’ sayfasıyla aradığınız seçenekleri daha kolay bulup işlemlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Çok büyük yeniliklerin gelmediği bu sayfada zati emel, yapacağınız işlemler sırasında yolunuzu kaybetmemenizi sağlamak.

Güvenlik ve Saklılık Kontrolü araçlarını bilhassa kontrol ederek, hesabınızın başkalarının eline geçmesini engelleyecek işlemler yapabilirsiniz. Ayrı olarak hangi bilgilerinizin herkese açık olduğunu kolaylıkla görebiliri, hesabınızı kendi isteğinize göre yapılandırabilirsiniz.

Google’ın yenilenmiş ‘Hesabım’ sayfasına buradan erişebilir, kendinize uygun olacak şekilde ayarları yapabilirsiniz. Bu ayarlar sırasıyla Oturum açma ve güvenlik, Kişisel bilgiler ve gizlilik Hesap tercihleri, Güvenlik kontrolü ve Gizlilik kontrolü.

1

5 sene önce yazılmıştır.
"Google Hesabınızı, Yenilenen ‘Hesabım’ Özelliğiyle Daha Kolay Yönetebilirsiniz" bu yazı 2 Haziran 2015 tarihinde saat 18:58 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 38 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)