Google Haritalar ve Yeni Yetenekleri

Blogolik Yazar tarafından 8 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Google Haritalar ve Yeni Yetenekleri

Google telefonların gelişmesiyle birlikte yatırımlarını telefonlara yapmaya başladı. İlk olarak çıkardığı Google Çeviri uygulamasıyla oldukça fazla beğeni toplayan Google harita uygulamasını General Mobile 4G ile yeniledi ve yine en yeni uygulama deneyimini General Mobile sahipleri edindi. Bunun sebebi Android güncellemeleri en hızlı alan programın General Mobile telefonlar olmasından kaynaklıdır. Google’ın yeni haritalar uygulamasında birçok yenilik bulunmaktadır. Eski sürümünde sadece haritaya bakılabilirken şimdi yapılan güncellemeyle birlikte haritalara yalnızca belli bir alanı göstermekle kalmıyor ayrıca normalde internet varken yapılabilen yol tarifi ve yer araması yeni güncellemeyle birlikte çevrimdışıyken de yapılabilmektedir.

İnsanlar internetin olmadığı yerlerde de telefonlarından istedikleri adresin yol tarifini alabilmektedir. Ayrıca yeni uygulamada Türkçe destekli sesli navigasyon ve anlık trafik durumu paylaşımı bulunmaktadır. Bunun dışında yeni uygulamada kolaylık indirilebilecek güzergâh ve uydu görüntüleri mevcuttur. Yeni uygulamayla birlikte Google’ın amacı internetin ulaşamadığı yerlere harita götürmektir. Özellikle çevrimdışı olarak yapılabilenler oldukça beğeni toplamıştır. Çünkü insanların interneti olmadığı zamanlarda da kullanma özgürlüğü sunmuştur.

3 sene önce yazılmıştır.
"Google Haritalar ve Yeni Yetenekleri" bu yazı 8 Eylül 2016 tarihinde saat 12:01 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 44 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)