Google Fotoğraflar Bizlere Neler Sunuyor?

Blogolik Yazar tarafından 19 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Google Fotoğraflar Bizlere Neler Sunuyor?

Google’ın Android cihazlar için sunduğu faydalı uygulamalardan birisi de Google fotoğraflar uygulamasıdır. Bu uygulama ile birlikte kullanıcılar sınırsız video ve fotoğraf saklama hakkına sahiptirler. Kullanıcılar Google fotoğraf uygulamasına fotoğraflarını yüklerken yüksek kalite ve normal kalite olarak iki seçenek halinde yükleme imkanları bulunmaktadır. Yüksek kalite seçimi ile birlikte kapasite sınırlaması yoktur ve bu hizmet sınırsız olarak verilmektedir. Ancak normal kalite denilen orijinal halinde yüklenmesi halinde 15 GB saklama hakkı verilmektedir.

Google fotoğraflar uygulamasına kullanıcılar bilgisayar, tablet ve Android cihazlardan erişebilme hakkına sahiptirler. Bunun için Google hesabının olması yeterlidir. Google fotoğraflar uygulaması ile birlikte kullanıcılar fotoğraf ve videolar üzeriden kolajlar yapma alternatifini kullanabilirler. Google fotoğraflar uygulaması fotoğrafları içeriklerine göre gruplara ayırmaktadır. Kullanıcılar böylelikle aradığı fotoğrafı bu kategoriler sayesinde kolaylıkla bulabilmektedirler. Örneğin bir ağaç fotoğrafı çekildiğinde bu fotoğraf uygulama içerisinde ağaç kategorisinde yer alacağından bu fotoğrafın bulunması kolay olacaktır. Bu uygulama kullanıcılara büyük kolaylıklar getirmiştir.

3 sene önce yazılmıştır.
"Google Fotoğraflar Bizlere Neler Sunuyor?" bu yazı 19 Eylül 2016 tarihinde saat 23:57 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 46 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)