Google Dijital Dergi Satmayı Bırakıyor

Blogolik Yazar tarafından 5 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Google News, Play Gazetelik uygulamalarına dair önemli bir gelişme yaşandı. İşte ayrıntılar…

İnternet devi Google, Google Haberler platformunda ücret karşılığında basılı versiyonu ile aynı olan dijital dergi ve gazeteleri artık müşterilerine sunmayacak. Bu hizmetini sonlandıran şirket, 30 gün içinde yapılmış olan ödemelerin ise müşterilerine geri verileceğini açıkladı.

Android Police’e göre Google Haberler, ücretli gazete aboneliği kullanan müşterilerine bir e-posta yollayarak müşterilere Google’ın basılı versiyonları ile aynı olan dijital gazetelerin ve dergilerin kaldırılacağını ifade etti.

Bu haberin ardından bir şirket sözcüsü ise yapılan değişikliği onaylayarak, programın 200’ün altında yayıncıyla çalıştığını ifade etti. Sözlerine devam eden sözcü, ”aboneler artık yeni dergi sayıları satın alamayacak, ancak Google Haberler uygulamasındaki eski sayılara (PDF’ler ve diğer formatlar) aşağıdaki veya Sık Kullanılanlar sekmesi üzerinden erişmeye devam edebilirler” açıklamasında bulundu. Bu durumda Google bir hizmetine daha son veriyor.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Google Dijital Dergi Satmayı Bırakıyor" bu yazı 5 Ocak 2020 tarihinde saat 22:34 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)