Google Chrome Tarayıcısı Üzerinden Mesajlara Nasıl Emoji Kullanılır?

Blogolik Yazar tarafından 9 Mart 2017 tarihinde yazılmıştır.

Google Chrome Tarayıcısı Üzerinden Mesajlara Nasıl Emoji Kullanılır?

Emojiler 1998-1999 yıllarında ilk olarak Japonya’da faaliyete geçirilmiştir ve günümüzde artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Birçoğumuz emojileri facebook, twitter, instagram vb. sosyal medya sitelerinde arkadaşlarımızla veya tanıdıklarımızla sohbet ederken kullanıyoruz. Ancak bazı sosyal medya uygulamaları emoji konusunda çok düşüncesizler. Chat veya metin kısımlarına emoji özelliği eklemeyi düşünmemişler. İşte burada devreye Google Chrome giriyor. “Emoji Keyboard” isimli Chrome eklentisi ile kullanıcılar internet ortamında bulunan bütün metin kutularında emoji kullanabilirler.

Bu uygulamanın dili şu anda  İngilizcedir, fakat okuma yazma bilmeyen birinin bile rahatlıkla kullanabileceği, kullanımı gayet kolay bir uygulamadır. Google Chrome Tarayıcısı Üzerinden Mesajlara Nasıl Emoji Kullanılır? Sorusuna çözümü şu şekilde bulabilirsiniz. İlk olarak Google Chrome’un mağazasında “Emoji Keyboard” isimli uygulamayı aratın. Daha sonra uygulamaya tıklayın ve “Chrome’a Ekle” seçeneğine basın. Uygulama Chrome’a eklendiyse artık hazır demektir. Uygulamayı Chrome’un sağ üst köşesinde yer alan emoji simgesine basarak açabilirsiniz.

 

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Google Chrome Tarayıcısı Üzerinden Mesajlara Nasıl Emoji Kullanılır?" bu yazı 9 Mart 2017 tarihinde saat 00:36 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 61 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)