Google Camera 7.4 Sürümü Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 8 Haziran 2020 tarihinde yazılmıştır.

Google Camera yazılımının 7.4 sürümü yayınlandı. İşte habere ilişkin detaylar…

Birçok Android kullanıcısının imrenerek baktığı Google Camera, her yeni sürümde biraz daha gelişiyor. Özellikle Xiaomi ve Samsung kullanıcılarının fazlasıyla ilgi gösterdiği; ancak asıl olarak Google’ın Pixel serisi için oluşturduğu uygulama, çekim yetenekleriyle birlikte birçok kullanıcıyı kendine çekmeye başarıyor. Megapiksel değeri yüksek olan birçok yeni nesil telefona, üreticinin yapamadığı ufak dokunuşlar yapan bu Google Camera, çoğu açıdan cihazların stock kameralarından daha başarılı çekimler yapabiliyor. İşte böylesine sevilen ve cihaza farklı bir boyut kazandıran Google Camera, bir diğer deyişle “GCam“, 7.4 sürümüyle bir takım yeniliği de bizlere sunuyor.

Normalde sadece Google Pixel cihazlarına destek veren Google Camera, diğer cihazlara çeşitli işlemler sonucunda kurulabiliyor. Tabi şanslıysanız, cihazınız için portlanmış apk dosyalarını kurarak veya modlanmış GCam dosyalarını indirerek de uygulamayı cihazınızda kullanabilirsiniz. Bu da önemli bir avantaj demek oluyor.

3 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Google Camera 7.4 Sürümü Çıktı" bu yazı 8 Haziran 2020 tarihinde saat 23:43 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)