Google Ana Sayfasına Android One Reklamı Ekledi!

denizli tarafından 29 Mayıs 2015 tarihinde yazılmıştır.

Google ana sayfasına android one’ın yönlendirme linkini koydu.

Gelişmekte olan ve akıllı telefon kullanımının ağır ağır yaygınlaşmakta olduğu ülkeler için geliştirilmiş bir program olan Android One isimli sisteme sahip, Türkiye pazarındaki ilk alet olan General Mobile’ın 4G modelinin tanıtım sayfasının irtibatını arama motorunun ana sayfasına yerleştiren Google, “Karşınızda Android One. Yeni bir akıllı telefon” ibaresine yer vererek General Mobile’ın Android One modelinin tanıtım sayfasına yönlendirme verdi.

1
Telefonun tanıtımı için de General Mobile’ın sayfası yerine android.com adresini başka bir deyişle kendisine ait mobil işletim sisteminin sayfasını kullanan Google, bu hareketiyle Android One programına ne kadar değer verdiğini de göstermiş oldu.General Mobile’ın 4G destekli ve 699 Türk Lirası ücret yaftanına sahip Android One modelinin özelliklerine, önceden yazdığımız bu yazımızdan erişebilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Google Ana Sayfasına Android One Reklamı Ekledi!" bu yazı 29 Mayıs 2015 tarihinde saat 21:46 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 25 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)