God of War Şimdiden En Çok Satanlar Listesine Yerleşti

Blogolik Yazar tarafından 24 Nisan 2018 tarihinde yazılmıştır.

Henüz daha yeni piyasaya sürülen God of War, ABD’de en çok satan oyunlar listesinde yer almayı başardı.

God of War, Birleşik Krallık’ta çok iyi bir başlangıç yaparak kendi serisindeki diğer oyunlarla karşılaştırıldığında en hızlı satış yapan oldu. Geçtiğimiz cuma günü yani 20 Nisan 2018 tarihinde çıkışını yapan oyun, yalnızca serinin en hızlı satanı olmakla kalmayarak Birleşik Krallık satış listesinin liderlik koltuğuna oturdu.

God of War

GoW Sony’e özel bir diğer oyun olan Shadow of the Colossus’u da geride bırakmayı başardı. Oyun, serinin en son oyunu ve rekorun eski sahibi olan God of War 3’ün 1 haftalık satış rakamından 35% daha fazla sattı. GfK Chart-Track’e göre oyun haftalık listede de en üst sıraya çıkarak, aynı unvanı daha önce almayı başaran God Of War 2 ve 3’ün yüzünü kara çıkarmadı.

İkincilikte Ubisoft’un en yeni oyunu Far Cry 5’i görsek de, listenin 3. sırasında yine Sony’e özel bir başka bir oyun olan Yakuza 6: The Song Of Life bulunuyor. Bunların yanı sıra, FIFA 18 ve Grand Theft Auto 5 de konumları değişse de her zamanki gibi listede yer bulmaya devam ediyorlar. Listedeki diğer oyunları da merak ediyorsanız, hemen aşağıdan incelemeye başlayabilirsiniz.

God of War oyununun liderlik ettiği listenin ilk 10 sırası şöyle:
1- God of War
2- Far Cry 5
3- Yakuza 6: The Song of Life
4- FIFA 18
5- Mario Kart 8: Deluxe
6- Super Mario Odyssey
7- Fallout 4
8- PlayerUnknown’s Battlegrounds
9- The Legend of Zelda: Breath of Wild
10- GTA 5

Şu an için Türkiye’de satış listesinin ne durumda olduğuna dair ise bir bilgi bulunmuyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"God of War Şimdiden En Çok Satanlar Listesine Yerleşti" bu yazı 24 Nisan 2018 tarihinde saat 08:49 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 18 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)