God Eater 3 Satışa Sunuldu Ama…

Blogolik Yazar tarafından 8 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

God Eater 3 oyunu resmen satışa çıkarıldı. Fakat fiyatı biraz tuzlu.

Aksiyon oyuncuları tarafından sabırsızlıkla beklenen God Eater 3 bu sabah lansmanını gerçekleştirdi. PC ve PlayStation 4 platformu için geliştirilen yapım şu sıralar oyuncular tarafından olumlu geri bildirimler de almadı. Steam’de şuana kadar aldığı incelemeler ile ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen yapım fiyat etiketi ile de yüzleri güldürdü. Yayınlanana kadar fiyat etiketi belli olmayan aksiyon oyunun bilgisayar platformu oyuncularına 92.00 TL olarak sunulduğu belli oldu.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak farklı modların yer aldığı yapımda anime tarzında içerikler karşımıza çıkacak ve sonu gelmeyen savaşların içerisine giriş yapacağız. Dünyayı yerle bir eden tanrısal yaratıklar ile savaşacağımız oyunda benzersiz silah modelleri ve karakterler de yer alıyor. Hod Eater serisinin son bölümü olarak karşımıza çıkan üçüncü bölüm diğer serilerden çeşitli izler taşırken içerik olarak da daha geniş bir yapıya sahip.

Steam’de bilgisayar oyuncularına 92.00 TL olarak sunulan yapım, God Eater 2’ye sahip olan oyuncular tarafından yüzde 20 indirimli olarak satın alınabilecek. Böylece fiyatı kısmen de olsa uygun hale gelecek.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"God Eater 3 Satışa Sunuldu Ama…" bu yazı 8 Şubat 2019 tarihinde saat 15:45 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)