God Eater 3 Oyunu Hakkında Yeni Bir Güncellemeye Yer Verildi

Blogolik Yazar tarafından 16 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

God Eater 3 oyunu için v 1.30 güncellemesi yayınlandı. İşte habere ilişkin detaylar…

Şubat 2019’da lansmana çıkan God Eater 3 oldukça başarılı bir süreci geride bırakmaya devam ediyor. Aksiyon sahneleri ve oynanış mekanikleri bakımından oyunculara bekleni veren yapım Steam’De ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirildi. Tek bir paket halinde lansmana çıkan yapım dün yeni bir güncellemesini oyuncularına sundu. Şuanda PlayStation 4 ve PC’de geçerli olan güncellemenin sürüm numarası 1.30 olarak duyurulurken dosya boyutu hakkında bilgi verilmedi.

Steam topluluk sayfası üzerinde yer alan bilgilere göre oyunun geliştiricisi olan Bandai Namco, 1.30 güncellemesi ile oyuna bazı yenilikler getirmiş. 1.30 güncellemesi ile oyuna Another Devil adında yeni bir bölüm eklenmiş. Another Devil bölümünde oyunculara yeni bir saldırı görevi sunulmuş. Oyunculara çeşitli kostümler ve aksasuarlarda sunan güncelleme beraberinde çeşitli efektleri de oyuna dahil ediyormuş.

Güncelleme hali hazırda PC ve PlayStation tarafında aktif halde olup Xbox kullanıcıları için yayımlanmadığını belirtelim.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"God Eater 3 Oyunu Hakkında Yeni Bir Güncellemeye Yer Verildi" bu yazı 16 Mayıs 2019 tarihinde saat 23:00 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)