God Eater 3 İçin Yeni Güncelleme Paylaşıldı

Blogolik Yazar tarafından 9 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

God Eater 3 oyunuyla ilgili olarak yeni bir güncellemeye yer verildi.

Şubat 2019’da oyuncuların beğenisine sunulan God Eater 3 yeni güncellemeler ile gündeme gelmeye devam ediyor. Yapım geçtiğimiz hafta sonu 2.20 güncellemesi aldı ve güncelleme şuan tüm platformlarda indirilebilir durumda yer alıyor.

Bandai Namco’nun bu yıl ki başarılı oyunlarından bir tanesi olan God Eater 3 ilk iki oyunundan daha yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başarırken aldığı güncellemeler ile de daha kusursuz bir hale geliyor. Oyunculara yepyeni God Arcs ile savaşma imkanı veren yapım en yeni güncellemesi olan 2.20’yi tüm platformlarda oyunculara sundu.

VGChartz’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre 2.20 güncellemesi ile oyunculara yeni bir oyun modu sunarken ayn zamanda Traversing the Past bölümünü de sunuyor. Çeşitli yeni görevler eşliğinde oyunculara daha zorlu bir yapı sunulurken Yeni Oyun Plus modu da oyuncuları epey heyecanlandıracak özelliklere sahip olacak.

Oyun içerisindeki müziği de artık oyuncular değiştirebilecekler. Oyuna eklenen müzik kutusu eşliğinde oyuncular ana oyunu tamamladıktan sonra yeni müziklere erişebilecekler. Ekstra eklenen bölümler eşliğinde oyuncular Lulu ve Ricardo’ya erişebilecekler. Böylece oyuncular oldukça iyi bir deneyimin kapısını aralamış olacaklar.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"God Eater 3 İçin Yeni Güncelleme Paylaşıldı" bu yazı 9 Aralık 2019 tarihinde saat 21:34 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)