Gmail Kaydolmak – Gmail Hesabı Açmak

Blogolik Yazar tarafından 13 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır.

Gmail Kaydolmak – Gmail Hesabı Açmak
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi bir çok siteye kayıt olmak ve üyelik açmak için artık bir mail adresinizin olması gerekmektedir. Bu mail adreslerini hem bir yerlere üye olurken hemde sevdiklerinizden size mail yada dosya gelmesi için kullanabilirsiniz.

Google Gmail Hesap Aç, Gmail Eposta Adresi Al…

Özellikle Google sitesinde ki bir çok uygulamayı kullanmak içinde bu mail adresine sahip olmanız gerekmektedir. Tek bir mail hesabı üzerinden bir çok uygulamayı kullanabileceksiniz. Özelikle hotmail’in eski gücünü kaybetmesi ve MSN devrinin sona ermesi ile birlikte gmail artık daha çok kullanılan e-mail servislerinden bir tanesi oldu.

GMAİL KAYIT İÇİN TIKLA 

Google Hesaplarınızı Yönetebilmek için GMail’a Kaydolmanız Gerekiyor…

Google.com sitesine girdiğimizde tüm hesapları yönetebilmeniz için “Oturum Aç” butonunu tıklamanız gerekmektedir. Eğer size ait bir Gmail hesabınız varsa giriş yapabilirsiniz. Eğer adresiniz yoksa size vermiş olduğumuz link üzerinden üye olabilir ve google servislerini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

5 sene önce yazılmıştır.
"Gmail Kaydolmak – Gmail Hesabı Açmak" bu yazı 13 Mart 2016 tarihinde saat 23:57 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 91 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)