Giresun Ek İş İlanları

Blogolik Yazar tarafından 10 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

Giresun Ek İş İlanları

Ağır ekonomik şartlar ile mücadele edebilmek veya ihtiyaç olmasa bile boş vakitlerini daha değerli kılabilmek adına, kişilerin düşündükleri çözümlerden ilk olanı ek işler yapmaktır. Aranılan her türlü ek işi internette yüzlerce sayfada bulabilmek mümkündür. Yaşanılan il veya ilçeye en yakın evde yapılabilecek işler bulmak, yarı zamanlı dış ortamlarda yapılacak işlere ulaşmak için arama cümlelerin de il adının geçmesi yeterli olacaktır.

Örneğin; Giresun Ek İş İlanları yazarak yapılan aramalarda bu ilden yayınlanan işlere ulaşılabilecektir. Giresun’ da aranan yüzlerce tezgâhtar, garson, nakliyeci gibi işlerden veya evde yapabilecek düğme dikme, kemer kesme, boncuk işleme gibi daha çok kadınlara yönelik işlere kadar çeşitli işlerle karşılaşılabilir. Evde yapılan fason iş olarak da adlandırılan bu tip ek işler, genellikle yapılan iş adedi başına ücretlendirilir.

Üstelik ek iş ilanlarının hiç birisinin kişinin kazancından bir talebi olmamaktadır. Bu gibi talepleri olan ilanlara itibar edilmemesi çok önemli bir durumdur. Ek iş yapmak sadece zamanın çok iyi değerlendirilmesine bunun yanı sıra kişinin bütçesine katkıda bulunmasına yardımcı olur.

4 sene önce yazılmıştır.
"Giresun Ek İş İlanları" bu yazı 10 Ekim 2016 tarihinde saat 02:34 sularında "Haber" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 62 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)