General Mobile En Sonunda Instagram Hesabını Sonlandırdı!

Blogolik Yazar tarafından 10 Nisan 2018 tarihinde yazılmıştır.

Türkiye’de popüler markalardan biri olan General Mobile, sürpriz bir kararla Instagram hesabına son verdi.

Firmanın Instagram hesabını neden kapıttığı bilinmiyor ancak gelen eleştirel ve hakarete varan yorumlardan dolayı böyle bir adım atıldığı düşünülüyor. Öte yandan General Mobile’ın Twitter hesabı halen aktif ve paylaşımlarda bulunuyor. Ancak orada da kullanıcıların ateş püsküren yorumlarını görmek mümkün. Twitter mesajlarına GM 5 Plus’ın güncelleme alacağı bilgisini vererek dönüş yapan General Mobile, şimdilik bu sosyal ağdaki faaliyetlerine devam ediyor.

Ancak kullanıcılara vaad edilen ‘en yeni güncellemeleri siz alacaksınız’ sözünün tam olarak tutulmaması ve AndroidOne programına üye olmayan firmaların bile Android 8.0 Oreo işletim sistemi desteği verirken General Mobile’ın bunu verememesi kullanıcılar arasında infiale sebep oluyor. Şimdi General Mobile cephesinden konu ile ilgili bir açıklama gelmesi bekleniyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"General Mobile En Sonunda Instagram Hesabını Sonlandırdı!" bu yazı 10 Nisan 2018 tarihinde saat 23:02 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 20 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)