General Mobile 8 GO Akıllı Telefonu Piyasaya Sürüldü

Blogolik Yazar tarafından 4 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır.

General Mobile, yeni bir akıllı telefon modeli ile karşımıza çıktı. General Mobile 8 GO cihazı resmen satışa çıkarıldı.

General Mobile, Google’ın Android Go versiyonunun dünyadaki ilk ürünü olan GM 8 Go modelini kullanıcıların beğenisine sundu. GM 8 Go, yenilenen Chrome ve Google uygulamalarıyla internet üzerinden data kullanımını azaltarak veri tasarrufu sağlıyor ve böylece çok daha hızlı işlem yapabilmeyi fırsatı sunuyor. Kullanıcı dostu ara yüze sahip olan akıllı telefon kullanıcılara Android’in en güncel versiyonu olan Android Oreo 8.1 işletim sistemini sunuyor.

Android Oreo (Go edition), hızlandırılmış yazılımı ile yüksek performans gösteren işletim sistemi, ekstra depolama imkânı ve güvenlik gibi avantajlar içeren optimize edilmiş bir yazılım deneyimi sağlıyor. GM 8 Go, özellikle ilk kez internetle tanışanların ihtiyaç duyabilecekleri, amaca yönelik Google uygulamalarıyla birlikte geliyor. Android Oreo (Go edition) yüklü akıllı telefonlar, ayrıca telefon üzerinde en iyi çalışan uygulamaların indirilebilmesini kolaylaştıran özel bir Google Play Store versiyonu yüklü şekilde sunulmakta.

GM 8 Go, yeni nesil 18.9’luk ekran tasarımıyla dikkat çekiyor. 13 Megapiksel flaşlı ön kamerası ile üstün selfie deneyimi yaşatan GM 8 Go ile fotoğraf tutkunları, çektikleri fotoğrafları cihazın hem ön hem arka kamerasında kullanabilecekleri ‘portre modu (bokeh)’ seçenekleri ile düzenleyerek fotoğraflarına sanatsal bir dokunuş katabiliyor. Ayrıca çekilen fotoğraf ve videolar hafıza problemi olmaksızın dahili olarak sunulan ‘Google Fotoğraflar’ uygulamasıyla yüksek kalitede, ücretsiz ve sınırsız olarak depolanıyor.

GM 8 Go modelinin güzel özelliklere sahip olduğu kesin fakat General Mobile özellikle Türkiye’de önemli bir kesik yedi. Ünlü şirket Türk kullanıcılar tarafından şu sıralar epey eleştiriliyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"General Mobile 8 GO Akıllı Telefonu Piyasaya Sürüldü" bu yazı 4 Mayıs 2018 tarihinde saat 22:25 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 25 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)