General Mobile 4G ile Yenilenen Google Çeviri

Blogolik Yazar tarafından 18 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

General Mobile 4G ile Yenilenen Google Çeviri

Telefonların gelişmesiyle bilgisayar ortamında çalışan şirketler gelişimlerini telefon üzerinde devam ettirmeye başlamıştır. Google bilgisayarda bulunan çeviri sitesini General Mobile ile anlaşarak telefon üzerinde oldukça beğenilen bir uygulama tasarlamıştır. Uygulama ilk olarak General Mobile’ın 4G olarak bilinen telefonunda piyasa çıkmıştır. Bu telefonda olan uygulamada Google klasik yazarak çevirmenin yanı sıra sesli çeviri imkânı sunmuş hatta bir resim üzerindeki yazının resminin çekilerek istenilen dile çevrilmesi için görüntülü çeviriyi tasarlamıştır.

Ayrıca uygulama internetin bulunmadığı yerlerde çevrimdışı çeviri şansı sunarak insanların istedikleri yerde çeviri yapmasına olanak sağlamıştır. Bu uygulama ile telefonlarda oldukça yeni bir çeviri çağı açan Google kullanıcıları tarafından da büyük beğeni toplamıştır. Yakın zamanda bütün telefonlara çıkması beklenen uygulama şu ana kadar oldukça güzel yorumlar almıştır. Google oluşturduğu yeni çeviri şekillerinde (görüntülü, sesli çeviri) çevrilmesi istenilen bölümün desteklenen her dile çevrilme imkânı sunmuştur. Programın günümüz dünyasında birçok kişinin özelliklede tercüman ve öğrencilerin çok işine yarayacağı düşünülmektedir.

3 sene önce yazılmıştır.
"General Mobile 4G ile Yenilenen Google Çeviri" bu yazı 18 Eylül 2016 tarihinde saat 12:49 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 53 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)