Gears 5 İçin Şok Ambargo!

Blogolik Yazar tarafından 10 Eylül 2019 tarihinde yazılmıştır.

Çin yönetimi, Gears 5 video oyununu resmen yasakladı. İşte ayrıntılar…

Gears serisinin en yeni oyunu bugün içerisinde Steam üzerinde lansmana çıkacak. Aylar öncesinde ön siparişlere açılan ve merakla beklenen yapım, farklı oyun modları eşliğinde oynanacak. Macera ve aksiyon oyunları arasına katılacak olan oyun da heyecan verici modların yanı sıra kapsamlı bir dünya yer alacak.

Xbox One platformunda lansmana çıkan yapım bugün gelen bilgiler ile oyunun Çin üzerinde satışlardan geri çekildiği ortaya çıktı. PC Games N’in haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyunun Steam sürümü Çin üzerinde yasaklanmış. Hatta Çin dahil olmak üzere çoğu ülkede yasaklanmış. Haberin detaylarına göre The Coalition’daki Kıdemli Topluluk Yöneticisi Octus, Steam forumlarında ‘Çinli oyuncular için önemli uyarı’ şeklinde bir mesaj yayınlamış. Geliştirici bu mesajda Çin’de oyuncuların Gears 5’e erişmesini engelleyen bir sorunun olduğundan söz etmiş. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

4 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Gears 5 İçin Şok Ambargo!" bu yazı 10 Eylül 2019 tarihinde saat 01:14 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 13 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)