Gear S3 Saatindeki Aşırı Isınma Sorunu Gideriliyor

Blogolik Yazar tarafından 25 Temmuz 2018 tarihinde yazılmıştır.

Samsung Gear S3 akıllı saati şarj edilirken çok fazla ısınıyor. Bunun bilincinde olan Samsung, aşırı ısınma sorununun çözümü için yeni bir güncelleme yayınladı.

Samsung Gear S3 kullanıcılarının bir süredir canını sıkan aşırı ısınma ve buna bağlı pilin şarj olmaması sorunu yeni güncelleme ile giderildi. Güncelleme hem Classic hem de Frontier modeller için kullanımda. Tizen 3.0.0.2 sürümüne sahip olan güncelleme R770XXU2CRG3 / R760XXU2CRG3 yapı numaralarına sahip olup 16.3 MB büyüklüğünde.

Güncelleme detayına eklenen Şarj Pil Algoritması ile Gear S3 kullanıcıları artık ısınma sorunu yaşamadan akıllı saatlerini %100 şarj edebilecek. Öncesinde aşırı ısınma nedeniyle saatin şarjı %90’dan öteye gitmiyordu. Götürmek içinse saatin soğuması bekleniyordu. Güncelleme ayrıca hata düzeltmeleri ve kararlılık iyileştirmeleri içeriyor. Akıllı telefonunuzdaki Gear uygulamasında en son güncellemeyi sorgulatabilirsiniz.

Akıllı bileklikler giderek daha da yaygın bir hale geliyor. Samsung şirketinin piyasaya sürdüğü Gear S3 modeli de şu an piyasadaki en iyi akıllı saatlerden biri olarak gösteriliyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Gear S3 Saatindeki Aşırı Isınma Sorunu Gideriliyor" bu yazı 25 Temmuz 2018 tarihinde saat 23:41 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 12 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)