Garanti Bankası’nın Telefonu Kaç? Müşteri Hizmetleri Numarası

Blogolik Yazar tarafından 22 Nisan 2017 tarihinde yazılmıştır.

Garanti Bankası’nın Telefonu Kaç? Müşteri Hizmetleri Numarası

Önemsiyoruz. Sizi, yaşadığımız çevreyi, çalışanlarımızı, ortaklarımızı ve bize destek olan herkesi önemsiyoruz. Bu yüzden çok çalışıp kendimizi en iyi tercih haline getiriyoruz. Avrupa’daki en iyi banka olma hayalimizi gerçekleştirmek için çok çalışıyoruz. Sürekli bir adım yukarısını hedefliyoruz ve hedeflerimiz doğrultusunda sağlam adımlarla yükseliyoruz. İhtiyaçlarınıza en uygun hizmeti sunmak ve daha da profesyonel olmak için ilerliyoruz.

Ödüllerimiz

Aldığımız ödüller sayesinde sizlerin güvenini ve desteğini kazandığımızı görebiliyor ve bununla gurur duyuyoruz. En iyi Bireysel İnternet Bankası olarak seçilmekten onur duyduk. Üç yıldır üst üste Deneysel Bankacılık ile kristal elmaları kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Türkiye’nin en iyi Dış Ticaret Bankası olarak seçilmenin haklı gururunu duyuyoruz. Ve daha hangi alanlarda ödüller aldığımızı merak ediyorsanız internet sitemize göz atabilirsiniz. Zira Global Finance tarafından En İyi Web Sitesi Tasarımı ödülüne layık görüldük. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 5 ayrı dalda ödül aldık.

Garanti Bankası Daima Sizler İçin ve Toplum İçin Çalışıyor

1946 yılından bugüne sizler için hep daha iyi olmayı amaçlayarak çalıştık. 30 Eylül 2016 tarihinden itibaren Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası konumundayız.

Garanti Bankası’nın Telefonu Kaç?

444 0 333 veya 0 850 222 0 333 no’lu numaralardan Alo Garanti kapsamında hizmet alabilirsiniz. Ayrıca www.garanti.com.tr adresine giriş yaparak bireysel veya kurumsal alanda güvenli hizmet alabilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"Garanti Bankası’nın Telefonu Kaç? Müşteri Hizmetleri Numarası" bu yazı 22 Nisan 2017 tarihinde saat 23:01 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 77 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)