Garanti Bankası İnternet Bankacılığı

Blogolik Yazar tarafından 5 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı

İnternetin hayatımıza girmesi ile sağladığı önemli kolaylıklardan bir tanesi de online bankacılık hizmetleri olmuştur. İnternet bankacılığı sayesinde şubelerde uzun kuyruk beklemeler sona ermiş, bankalar adeta insanların ayağına gelmiştir.

Finans sektörünün tecrübeli bir bayrak taşıyıcısı olan Garanti Bankası’ da internet bankacılığı hizmeti vermeye geç kalmaksızın başlamış, sürekli yenilenen yazılım ve donanım teknolojilerine ivedi bir şekilde uyum sağlayarak kullanıcıya kullanımı kolay,hızlı ve güvenli internet bankacılık hizmeti sağlamıştır.

İnternet bankacılığı kullanımında ki en önemli kriter güvenlik unsurudur. Bilgiye kolay ve hızlı erişim aynı zamanda sanal dolandırıcılık vb. riskleri de beraberinde getirmiştir. İnternet üzerinden yapılacak işlemlerde kullandığı koruma ve doğrulama yazılımları ile Garanti Bankası İnternet Bankacılığı kullanıcıya en üst düzeyde koruma ve güvenlik sağlamaktadır. Garanti Bankasının kullanıcıya sunulan ana hizmetlerden en başlıca olanları ise mobil imza, elektronik imza, elektronik sertifika ve ücretsiz anti-virüs uygulamasıdır. Hizmet sunucu tarafından sağlanan bu güvenlik hizmetlerinin yanı sıra , kullanıcı olarak tarafımıza gelecek olan, kişisel bilgi ve şifrelerimizi öğrenmeye yönelik herhangi bir arama ya da elektronik posta yolu ile yapılan dolandırıcılık teşebbüslerine karşı da farkındalık içerisinde olmak gerekmektedir.Unutmamamız gereken bir unsurda hiçbir bankanın telefon ya da elektronik posta yolu ile kişisel bilgi ve şifre istememesidir.

Yukarıda bahsedilen hususlarda ve tüm internet sağlayıcı platformlarda ( laptop, desktop, tablet , akıllı telefon ) ve tüm işletim sistemlerinde (android, ios, vb.) güvenliği en üst düzeyde tutan Garanti Bankası İnternet Bankacılığı kolay ve hızlı kullanımı ile her türlü bankacılık işlemini keyifli bir hale getirmeyi başarmıştır.

4 sene önce yazılmıştır.
"Garanti Bankası İnternet Bankacılığı" bu yazı 5 Haziran 2016 tarihinde saat 22:48 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 235 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)