Galaxy Xcover Pro Modeli Satışa Sunuluyor

Blogolik Yazar tarafından 9 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Samsung, CES 2020 sırasında yeni Xcover Pro akıllı telefonunu tanıttı.

Samsung Galaxy XCover Pro modelini duyurdu. Yalnızca Finlandiya’da satışa sunulması beklenen orta seviye sağlam mı sağlam bir telefon.

6.3 inç 1080p’lik yanda delgeç ekranlı – yuvarlak delinmiş selfi kameralı, ekran içi parmak izi okuyuculu modern akıllı telefonlarda gördüğümüz özelliklere, askeri sınıf 4.050 mAh’lik değiştirilebilir bir batarya eklenmiş. Finlandiya’nın zorlu koşulları dikkate alınarak, uzun kamp geizlerinde yanınızda götüreceğiniz yedek pillerle günlerce iletişiminizi koruyabileceğiniz bir model. Ekran ıslak elleri olan kişiler içinde kullanım dostu, yine de kullanımı kolaylaştıran iki düğmesi de var.

Mevcut özelliklerine bakınca Galaxy S10 modelinin yerini almaya çalışmadığını söyleyebiliriz. 2Ghz 8 çerirdekli özellikleri belirtilmemiş bir işlemci, 4GB RAM, 64GB depolama alanı ki genişleyebiliyor. 25 MP selfi kamerasına arka tarafta 13 MP ve 8MP kameralar eşlik ediyor.

Finliler 31 Ocak’tan itibaren Samsung Galaxy XCover Pro modelini 499 Euro’dan satın alabilecek. Telefonun ABD, İngiltere veya başka bir Avrupa ülkesinde satışa sunulup sunulmayacağı bilinmiyor. Ancak düşünenler şimdilik Finlandiya’dan satın alabilir. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy Xcover Pro Modeli Satışa Sunuluyor" bu yazı 9 Ocak 2020 tarihinde saat 20:56 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)