Galaxy S9 Yeni Bir Güncelleme Aldı

Blogolik Yazar tarafından 1 Temmuz 2020 tarihinde yazılmıştır.

Samsung, Galaxy S9 akıllı telefonuyla ilgili olarak yeni bir güncellemeye start verdi. İşte ayrıntılar…

Son zamanların güncelleme konusunda en istikrarlı şirketlerinden Samsung, bir süredir cihazlarında test ettiği OneUI 2.1 arayüzünü Galaxy S9 ve Note 9 için kararlı olarak kullanıma sundu. Haziran güvenlik yaması ile gelen bu güncelleme, tonlarca yeniliği de beraberinde getiriyor. Şimdi gelin sözü fazla uzatmadan OneUI 2.1‘in cihazlarımıza sunduğu özelliklere bir göz atalım:

Değişiklikler

Sistem kararlılığı geliştirildi ve optimize edildi
Kamera uygulaması yeni özelliklere kavuştu; Tek tıklamayla çoklu çekim, profesyonel video, otomatik zamanlama, gece hızlandırılmış çekim gibi çeşitli menüler, modlar ve filtreler eklendi. Ayrıca ön kamerada artık FHD / UHD formatında 60 fps videolar çekmeniz mümkün olacak.
Benzer resimler artık kolay bir şekilde gruplar halinde görüntülenebilecek. Buna ek olarak yüksek çözünürlüklü resimler için de, yakınlaştırma ve kırpma işlemlerini kolaylaştıran bir kısayol aracı eklendi.
Samsung klavye artık daha yetenekli; Gif ve çıkartmaları aynı anda aramanız mümkün olacak. Ayrıca Metin geri alma / yineleme işlevi de eklendi.
Samsung cihazları ile kolay ve hızlıca veri alışverişi yapabilmeniz için hızlı paylaşım özelliği eklendi.
Yeni müzik paylaşım işlevi sayesinde Bluetooth ses aygıtı kullanan arkadaşlarınıza kolayca müzik paylaşabileceksiniz.

Yapılan değişikliklerden en çok dikkat çeken unsurlardan biri de güvenlik tarafında oldu. Cihazın güvenlik yaması düzeyi Haziran 2020’ye yükseltildi.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy S9 Yeni Bir Güncelleme Aldı" bu yazı 1 Temmuz 2020 tarihinde saat 22:56 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)