Galaxy S9 Plus Modeline Bir Güncelleme Daha Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 18 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung, Galaxy S9 serisinin üzerine titremeye devam ediyor. Bu kez de S9 Plus için bir güncelleme yayınladı.

Galaxy S9 telefonların ön kameraları halihazırda 80 derece FOV derecesine sahip. Yeni güncelleme ile 68 derecelik bir çekim özelliği daha geliyor. Kullanıcılar çekim açıları arasında geçişi ekranda bir buton üzerinden gerçekleştirebilecek.

Dar açılı özçekim başta garip görünebilir, fakat bakıldığı zaman mantıklı görünüyor. Samsung telefonların ön kameraları her zaman geniş çekim açılarıyla övgü almıştır, ancak tek kişinin olduğu özçekimlerde açı beklediğinizden fazla olabilir. Bu durumda dar açılı çekim moduna hemen geçiş yapabileceksiniz.

Güncelleme aynı zamanda Wi-Fi bağlantısında, Mesajlar, rehber ve Video Düzenleyici uygulamalarında kararlılık sağlıyor. Güncelleme henüz ülkemizde aktif değil ancak kısa bir süre zarfında ülkemize de ulaşması bekleniyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy S9 Plus Modeline Bir Güncelleme Daha Çıktı" bu yazı 18 Mart 2019 tarihinde saat 20:32 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)