Galaxy S9 Plus İçin Android Pie Testlerine Başlanıldı

Blogolik Yazar tarafından 29 Ağustos 2018 tarihinde yazılmıştır.

Samsung, Galaxy serisinden S9 Plus modeli için Android Pie güncellemesini yayınlamaya hazırlanıyor. Testlere başlandı.

Android 9 Pie güncellemesi söz konusu olduğunda, yeni Android sürümünün ilk olarak Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus ile buluşacak. Bu gelişmeyi doğrulan ilk gelişme GFXBench veritabanında yaşandı. Elde edilen bilgilere bakılırsa Galaxy S9 + (SM-G965F) için Android 9.0 testleri başlamış durumda.

Geçen yıl Galaxy S8/S8 Plus için Android Oreo test çalışmaları eylül ayında ortaya çıktı. Eylül ayına sayılı günler kaldı ve benzer test çalışmaları Galaxy S9 için de aynı dönemde gelişim gösteriyor.

Android 9 Pie güncellemesi Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus için ilk etapta beta programı kapsamında sunulacak. Bu sürecin birkaç ay sürmesi bekleniyor. Resmi güncelleme büyük olasılıkla 2019 yılının ilk çeyreğinde çıkışını gerçekleştirecek.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy S9 Plus İçin Android Pie Testlerine Başlanıldı" bu yazı 29 Ağustos 2018 tarihinde saat 19:34 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 17 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)