Galaxy S9 Modelleri İçin Yeni Güncelleme Paylaşıldı

Blogolik Yazar tarafından 15 Ekim 2018 tarihinde yazılmıştır.

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus akıllı telefonuna sahipseniz size önemli bir müjdemiz var. İki telefon için de yeni bir güncelleme paylaşıldı.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus kullanıcılarının gözü kulağının Android 9 Pie güncellemesinde olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Geliştirme çalışmaları devam edecek güncellemenin en iyi ihtimalle aralık ayında dağıtılması bekleniyor. Tabii Ocak 2019’a sarkabileceği de gelen bilgiler arasında.

Kullanıcılar Android 9 Pie güncellemesini bekleyedursun, Samsung iki amiral gemi telefon için yeni bir güncelleme başlattı. Yeni güncelleme Google ve Samsung’un son güvenlik düzeltmelerini içeriyor. Böylece telefonların genel kararlılığı daha iyi bir noktaya taşınıyor.

Bunun yanında ön kamera için bir geliştirme mevcut. Güncelleme ayrıntısı bu detay “Arkadan aydınlatmalı ortamlarda yüzlerin parlaklığının iyileştirildiği” şeklinde geçiyor. 244 MB büyüklüğünde olan güncellemeler henüz başladı ve dilerseniz telefonunuzda Ayarlar menüsünden sorgulatabilirsiniz. Güncellemeyi en kısa sürede edinmenizi tavsiye ediyoruz.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy S9 Modelleri İçin Yeni Güncelleme Paylaşıldı" bu yazı 15 Ekim 2018 tarihinde saat 23:31 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)