Galaxy S9 Cephesinde Güncelleme Hareketliliği Yaşanıyor!

Blogolik Yazar tarafından 12 Ekim 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung’un Galaxy S9 ve S9 Plus modellerine yönelik yeni güncellemeler yayınlanıyor. İşte detaylar…

SamMobile sitesinde yer alan habere göre Galaxy S9 serisi için Avrupa genelinde yeni ekim ayı güncellemesi dağıtıma çıktı. Güncelleme, Samsung ve Google’ın işletim sistemine dahil ettiği en gon güvenlik yamalarını taşıyor. Yeni güncelleme her zaman olduğu gibi cihaz kararlılık geliştirmeleri ve böcek onarımları, yeni ve / veya geliştirilmiş özellikler, performans üzerinde başka iyileştirmeler de içeriyor. Güncelleme kademli olarak yayılıyor ve dilerseniz Ayarlar menüsünden güncellemeyi elle sorgulatabilirsiniz.

Türkiye’ye baktığımızda Galaxy S9 serisi için en son ağustos ayı güncellemesinin yayınlandığını görüyoruz. Bu nedenle ülkemizde direkt ekim güncellemesine geçiş yapılabilir. Samsung ayrıca önümüzdeki günlerde S9 ve S9 Plus için Android 10 beta programını başlatacak. Böylece Android 10 sürecinin bu iki telefon için resmen söz konusu olacağını söyleyebiliriz.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy S9 Cephesinde Güncelleme Hareketliliği Yaşanıyor!" bu yazı 12 Ekim 2019 tarihinde saat 22:35 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)