Galaxy S8 İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 24 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung, güncellemelerine hız kesmeden devam ediyor. Galaxy serisinden modeller için yeni bir güncellemenin daha dağıtımı gerçekleştiriliyor.

Samsung, nisan ayı güvenlik güncellemesini bu defa Galaxy S8, Galaxy S8+ ve Galaxy A5 2016 için dağıtmaya başladı. GalaxyS8 modeller Hindistan, Irak, Rusya ve Güney Afrika dahil olmak üzere birçok ülkede yeni yazılımı almaya başladı. Yine Kazakistan, Rusya ve Ukrayna’daki Galaxy A5 kullanıcıları da en son güvenlik düzeltmelerine kavuştu.

Nisan ayı güncellemesi Samsung arayüzünde beş, Android işletim sisteminde ise 11 kritik güvenlik açığını gideriyor. “Cihaz kararlılık geliştirmeleri ve böcek onarımları, yeni ve / veya geliştirilmiş özellikler ve performans üzerinde başka iyileştirmeler” her zaman olduğu gibi yeni güncelleme kapsamına alınıyor. Güncelleme şu an kademeli olarak dağıtılmakta olup her telefona ulaşması biraz zaman alacaktır.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy S8 İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı" bu yazı 24 Nisan 2019 tarihinde saat 00:55 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)