Galaxy S7 ve S7 edge’in pili kaç saat gidiyor?

Blogolik Yazar tarafından 9 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır.

Galaxy S7 ve S7 edge’in pili kaç saat gidiyor?

Samsung markasının 2016 yılına özel olarak tasarladığı ve satışa çıkardığı telefonlar bir çok ülkede satışa konuldu. Peki ama en çok merak edilen konulardan bir tanesi olan pilinin ne kadar süre gittiği merak konusu. çünkü özellikle ülkemizde telefon kullanım süresi çok uzun olduğundan şarj süresinin de çok uzun olması istenmektedir. Bir çok telefonun ortak sorunlarından bir tanesi de budur. Günde iki üç kez telefon şarj etmekten sıkıldıysanız sizi daha iyi süre idare edecek modelleri deneyebilirsiniz.

Şimdi hep birlikte Samsung markasının yeni telefonları Galaxy S7 ve S7 edge’in pil performansları nasıl hep birlikte göz atalım.

Galaxy S7 edge mi yoksa iPhone 6s Plus mı daha hızlı?
Ortalama değerler
Phonearena sitesinin ‘günlük kullanım’a tabii tuttuğu cihazlardan Galaxy S7 bilindiği üzere 3,000 mAh, S7 edge ise 3,600 mAh pile sahip. Bu cihazlar üzerinden yapılan araştırmaya göre işte cihazların şarjlarının gittiği süre.

Galaxy S7; 6 saat 32 dakika
Galaxy S7 edge; 7 saat 17 dakika

Ne kadar sürede şarj oluyorlar?
Peki pil ömrünün dışında merak edilenlerden bir tanesi olan ne kadar sürede şarj olması da çok önemli. pillerinin tam şarj olma süreleri ise şu şekilde;

Galaxy S7; 88 dakika
Galaxy S7 edge; 99 dakika
Aşağıdaki tablolarda ise cihazların rakipleriyle olan pil ömrü farklarına bakabilirsiniz;
sarj süresi

5 sene önce yazılmıştır.
"Galaxy S7 ve S7 edge’in pili kaç saat gidiyor?" bu yazı 9 Mart 2016 tarihinde saat 21:05 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1.426 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)