Galaxy S20’de Kaç GB RAM Yer Alacak? Belli Oldu

Blogolik Yazar tarafından 14 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Samsung Galaxy S20’nin RAM donanımına dair önemli bir gelişme ortaya çıktı. İşte detaylar…

Her geçen gün yeni iddialar ve sızıntılar ile gündeme gelen ve bir çok kişinin merakla beklediği Galaxy S20; bu kez sadece kendisi ile değil, tüm Galaxy S20 ailesi ile gündeme gelmiş durumda. Geçtiğimiz günlerde 10x Optik zoom yapabilen kamerası ile karşımıza çıkan Galaxy S20, 5G desteği ile birlikte gelecek. Samsung Galaxy S20 Ultra‘da ise 108 MP çözünürlüğünde bir kamera olacağı artık netleşti diyebiliriz.

Şimdi ise RAM tarafında yapılan bir iddia, sadece tek bir modeli değil, Galaxy S20 ailesinin tamamını etkiliyor. Öyle ki yeni iddia doğrultusunda Galaxy S20 serisinde ki tüm cihazlar 12 GB RAM ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunulacak. Bunun yanı sıra model isimlendirmesinde “e” ismini tercih etmeyecek olan Samsung, “e” yerine farklı bir isim tercih edecek. İlerleyen günlerde cihaza dair pek çok bilgi daha sızdırılacaktır.

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy S20’de Kaç GB RAM Yer Alacak? Belli Oldu" bu yazı 14 Ocak 2020 tarihinde saat 22:35 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)