Galaxy S20 Ultra Koronaya Rağmen İlgi Gördü

Blogolik Yazar tarafından 8 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır.

Samsung’un Galaxy S20 Ultra telefonuyla ilgili olarak yapılan bir açıklama cihazın başarısını ortaya koydu. Ürün corona virüsüne rağmen ilgi gördü

Akıllı telefon pazarı COVID-19 virüsü sebebi ile zor günlerden geçse de bu sürecin atlatılacağına olan inancımız her zaman var. Görünen o ki; akıllı telefon pazarı ilk çeyrekte %30 ve ikinci çeyrekte de %50 gibi bir orada gerileme yaşayacak. Tüm bunlara rağmen üreticiler yeni ürünlerini tanıtıyor ve bunları satışa sunuyor. Bir süredir Samsung‘un yeni nesil amiral gemisi Galaxy S20 satışlarının iyi olmadığı haberleri geliyordu ama bugün tedarikçilerden gelen Galaxy S20 Ultra satışları ile ilgili bilgiler yüzleri güldürdü.

Galaxy S20 akıllı telefonlar için kamera tedarik zincirinin bir parçası olan Mcnex‘in bir çalışanı, Galaxy S20 Ultra‘nın beklenenden çok daha popüler olduğunu bildirdi. Çalışanın yaptığı yoruma göre S20 Ultra‘nın 40 megapiksel ön kamerası için Güney Koreli üreticinin sipariş sürecini hızlandırdığı ortaya konuluyor.

Görünen o ki; söylentiler pekte doğru değil. Satışlar belki Galaxy S10 Plus modeli kadar hızlı değil ama burada fiyatların da 1.400 dolar seviyesine tırmandığını hatırlatmak gerekiyor. Yani insanların son nesil amiral gemisi telefonları alamamalarının bir diğer sebebi ise fiyat oluyor. Önümüzdeki süreç nasıl geçecek bilemiyoruz. Bakalım ilerleyen süreçte ne gibi gelişmeler yaşanacak?

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy S20 Ultra Koronaya Rağmen İlgi Gördü" bu yazı 8 Nisan 2020 tarihinde saat 19:16 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)