Galaxy S20 Plus, Ses Performansında da Bekleneni Veremiyor

Blogolik Yazar tarafından 15 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

Galaxy S20 ile ilgili gelen son raporlar ses performansı hususunda telefonun beklendiği kadar iyi olmadığını gösteriyor.

Geçtiğimiz gün Galaxy S20 Plus modelinin kamerasını inceleyen ve verdiği puan ile ilk 10’a zor sokan DxOMark, şimdi de ses konusundaki incelemesini yayınladı.

Ses kayıt ve oynatma açısında telefonları incelemeye başlayan DxOMark ekibi S20 Plus modeline ortalama 66 puan vererek listenin ilk 10’una bile giremedi. Oynatma bölümünden 66 ve kayıt bölümünden 69 puan alan telefon, ses dinamikleri konusunda adeta standartları karşılayamıyor.

Listenin zirvesinde 76 puan ile Xiaomi Mi 10 Pro‘nun yer aldığını belirtelim. Ancak ses kayıt konusunda standartlar öyle fotoğraf bölümünde olduğu gibi 120’lere kadar çıkmış değil. Bu yüzden 76 ile 66 puan arasındaki 10 puanlık farkın kullanım açısından daha fazla olduğunun altını çizelim.

Samsung’un ses konusunda çok iddialı olmadığı ortadaydı. Ancak kamerasını öve öve bitiremeyen firmanın DxOMark’ta çakılması oldukça talihsiz olduğunu söyleyebiliriz. Bakalım ilerleyen süreçte bu doğrultuda nasıl gelişmeler yaşanacak? Bekleyip göreceğiz.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy S20 Plus, Ses Performansında da Bekleneni Veremiyor" bu yazı 15 Mayıs 2020 tarihinde saat 23:40 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)