Galaxy S20 İçin Bir Güncelleme Daha Yayınlandı

Blogolik Yazar tarafından 24 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır.

Samsung şirketi Galaxy S20 akıllı telefonu için yeni bir güncellemeye yer verdi. İşte konuya ilişkin detaylar…

Samsung, kamera konusunda bu yıl çok iddialı olduğunu 108 Megapiksel sensörlü Galaxy S20 Ultra modeli ile belli etmişti. Ancak telefonlar satışa sunulduktan sonra kamera konusunda vadedileni veremediği gibi bir takım sorunları da beraberinde getirmişti. Samsung her ne kadar hızlı bir şekilde güncellemeler yayınlasa da kamera sorununu çözememişti.

En son yayınlanan güncelleme ile S20 ailesinde yeşil renk tonunda sorunlar meydana gelmişti. Kullanıcıların yeşil renk tonunun doğru bir şekilde yansıtılmadığını ve fotoğrafın yeşilimtırak bir görüntüye sahip olduğunu belirtmesinin ardından Samsung için yine güncelleme yolu görünmüştü.

Bugün Güney Koreli teknoloji üreticisi OTA üzerinden G98xBXXU1ATD3 yapı numaralı güncelleme yayınladı. Söylenene göre bu güncelleme ile birlikte yeşil renk sorunu nihayet düzeltilmiş. Güncelleme ile ayrıca performans artışı sağlanıyor, kamerada yavaş odaklama sorunu, ısınma sorunu ve şarjın yavaş dolması gibi sorunlar da çözülüyor. Bu bağlamda güncellemenin uygulanması önem arz ediyor.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy S20 İçin Bir Güncelleme Daha Yayınlandı" bu yazı 24 Nisan 2020 tarihinde saat 15:52 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)