Galaxy S11 Kamera Özelliklerine İlişkin Sürpriz Sızıntı

Blogolik Yazar tarafından 18 Ağustos 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung’un Galaxy S11 akıllı telefonunun kamera özellikleri ortaya çıktı. İşte ayrıntılar…

Xiaomi kısa süre önce 108 megapiksel çözünürlüklü kameraya sahip bir telefon hazırlığı içerisinde olduğunu resmen onayladı. Şirket ayrıca “Fotoğraf çekmek isteyenler bu sensörle sadece daha ayrıntılı fotoğraflar çekemez, aynı zamanda hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını daha iyi kullanırlar.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Samsung, S11’de çoklu yani en az üç ya da dört kamera kullanımını sürdürecek. 108 megapiksel çözünürlüklü sensör, 12.032 x 9024 piksel çözünürlükte fotoğraflar çekebilecek. 2x yakınlaştırmada 27 megapiksel çözünürlükte fotoğraflar çekebilecek kamera paketinin 10x optik yakınlaştırma sağlayacağı da gelen bilgiler arasında. Samsung’un S11 ile optik yakınlaştırma konusunda ilk kez Huawei ve OPPO kadar bu kadar iddialı olacağını söyleyebiliriz.

6K (6016 x 3384) 30 fps çözünürlükte video kaydedebilecek kamera, piyasadaki en büyük akıllı telefon sensörü olacak. Elbette Samsung tarafından resmi açıklama gelene kadar bu bilgilerin sızıntıdan ibaret olduğunu unutmamakta yarar var.

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy S11 Kamera Özelliklerine İlişkin Sürpriz Sızıntı" bu yazı 18 Ağustos 2019 tarihinde saat 15:45 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)