Galaxy S10 Telefonunda Çift Selfie Kamerası Bulunacak

Blogolik Yazar tarafından 18 Ağustos 2018 tarihinde yazılmıştır.

Akıllı telefon dünyasının ünlü markalarından Samsung, Galaxy S10 üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Cihaz ile ilgili ortaya çıkan sızıntılara göre cihazda çift selfie kamerası yer alacak.

Şu ana dek sızanlara bakılırsa gelen yıl şubat ayında üç yeni Samsung Galaxy S10 modeli göreceğiz.

Samsung Galaxy S10 çift ön kamera ile gelecek
Bu modellerden birinde parmak izi tarayıcısı arkada, diğer ikisinde ise ekrana gömülü olacak. Ayrıca bu modellerden birinde üç arka kamera kullanılacak. Bu kameraların detaylarına geçeceğiz, fakat şimdi Güney Kore menşeli The Bell sitesinin iddiasını aktaralım.

Siteye göre Galaxy S10 modellerinde çift ön kamera kullanılacak. Samsung, daha önce Galaxy A8 modellerde çift ön kamera kullandı. Dolayısıyla bu özelliği Galaxy S serisine taşıması ihtimal dahilinde. Hele onuncu yıla özel bir Galaxy S serisi telefonda neden olmasın. Böylece Galaxy S10 modelinde toplam 5 kamera yer almış olacak.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy S10 Telefonunda Çift Selfie Kamerası Bulunacak" bu yazı 18 Ağustos 2018 tarihinde saat 13:10 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)