Galaxy S10 Ön Sipariş Aşamasında Büyük Bir İlgi Gördü

Blogolik Yazar tarafından 7 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

S10 modeli ön sipariş sürecinde gördüğü ilgiyle son zamanlarda büyük baskı altında olan Samsung şirketinin yüzünü güldürdü.

Galaxy S10 ön sipariş süreci başladı. Çin pazarında bir türlü istediği başarıyı yakalayamayan Samsung Galaxy S10 ailesi ile şeytanın bacağını kıracak gibi görünüyor. Zira bugün jd.com tarafından yapılan duyuruya göre Samsung bugüne kadar kıramadığı bir rekora imza atıyor.

Çinliler Galaxy S10 ön sipariş sürecine ilgi gösterdi!
Verilen hediyelerden mi bilinmez ama Samsung Galaxy S9 serisine göre Galaxy S10 tam %400 fazladan ön sipariş aldı. Samsung Türkiye pazarında da büyük bir ön sipariş aldı ama Samsung Türkiye tarafından bir açıklama yapılmadı. Bu süreçte kim ne derse desin Galaxy Buds kulaklıkların katkısı olduğunu rahatlıkla verebiliriz. Ayrıca verilen DigiTurk hediyesini de unutmamak gerek.Bakalım ilerleyen süreçte ne gibi gelişmeler yaşanacak?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy S10 Ön Sipariş Aşamasında Büyük Bir İlgi Gördü" bu yazı 7 Mart 2019 tarihinde saat 23:00 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)