Galaxy S10 Lite’a Dair Son Bilgiler

Blogolik Yazar tarafından 20 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung’un Galaxy S10 Lite akıllı telefonuna ilişkin olarak yeni bilgiler var. İşte detaylar…

Sitenin güvenilir kaynaklardan edindiği bilgilere göre telefonda 6.7 inç büyüklüğünde Full HD + çözünürlüklü Super AMOLED ekran yer alacak. İşlemci biriminde Snapdragon 855 yazacak telefonda üç arka kamera göreceğiz.

Ana kamera 48 megapiksel çözünürlüğünde görünüyor. Buna ek olarak 12 megapiksel geniş açılı ve 5 megapiksel telefoto kamera Galaxy S10 Lite’a eşlik edecek.

Bellek birimi 8GB RAM + 128GB dahili depolamadan oluşan Galaxy S10 Lite’ın pilinin ise 4.300 mAh büyüklüğünde olacağı ve 45 watt hızlı şarj desteği içereceği belirtiliyor. Ancak Samsung’un tıpkı Galaxy Note 10 Plus’ta olduğu gibi kutu içerisinde 25 watt’lık bir adaptöre yer vereceğini düşünüyoruz.

Bazı kaynaklarda Galaxy S10 Lite’ın eylül ayında tanıtılacak Galaxy A90 5G’nin küresel versiyonu olacağını iddia ediyor. Eğer böyle olursa bu durumda telefondaki pil 4.500 mAh büyüklüğünde, geniş açılı kamera ise 12 magapiksel yerine 8 megapiksel çözünürlüğünde olacak. Artık gözler Samsung tarafından yapılması beklenen tanıtıma çevrilmiş durumda.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy S10 Lite’a Dair Son Bilgiler" bu yazı 20 Kasım 2019 tarihinde saat 22:09 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 23 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)