Galaxy S10 Lite Piyasaya Sürülüyor

Blogolik Yazar tarafından 1 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung, bu kez de Galaxy S10 Lite isimli bir model üzerinde çalışıyor.

Bir süredir sizlerle “Samsung amiral gemisi telefonlarını genişletecek” haberlerini paylaşıyoruz. Güney Koreli üreticinin Galaxy Note 10 Lite isminde bir telefon üzerinde çalıştığı raporlanırken; bugün yapılan Geekbench testinde Samsung Galaxy S10 Lite olduğu iddia edilen bir telefon ortaya çıktı.

Takdir edersiniz ki bu benchmark testinden tüm detayları anlamak mümkün değil ama görünen o ki Samsung, Snapdragon 855 yonga seti destekli bir Lite telefon hazırlıyor. 8GB RAM ve Android 10 güncellemesi ile gelen telefon 5G desteğine sahip olmayacaksa; bu telefonun neden yapıldığını anlamak mümkün görünmüyor. Zira ortada Galaxy S10e gibi bir model varken bu neyin Lite modeli bunu da anlamadık. Bakalım ilerleyen süreçte neler yaşanacak?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy S10 Lite Piyasaya Sürülüyor" bu yazı 1 Kasım 2019 tarihinde saat 22:49 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)