Galaxy S10 Kamerasına Dair Yeni Gelişme

Blogolik Yazar tarafından 13 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung Galaxy S10 serisi kamera tarafında kullanıcıyı oldukça memnun edecek bir hale gelebilir.

Galaxy S10 serisi halihazırda en iyi kameralı telefonlar arasında gösteriliyor. Ancak gece çekim modunda bazı rakiplerinin gerisinde kaldığı da bir gerçek. Google’ın geçen yıldan bu yana Pixel telefonlarda, Huawei ise özellikle bu yıl P30 serisiyle gece modunda büyük mesafe kaydetti.

Çinli kaynaklara göre Samsung’un S10 serisine getireceği özelliklerden biri gece çekim modu olacak. Samsung, “Parlak gece modu” olarak isimlendirilecek kamera özelliğiyle rakipleri arasındaki bir boşluğu dolduracak. Samsung yeni güncellemede S10 serisindeki kamera algoritmalarını büyük ölçüde iyileştirecek.

Kamera güncellemesinin nisan ya da mayıs ayı güvenlik yamalarına dahil edileceği gelen bilgiler arasında. Artık geriye bir süre beklemek kalıyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy S10 Kamerasına Dair Yeni Gelişme" bu yazı 13 Nisan 2019 tarihinde saat 18:51 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)