Galaxy S10 Kamera Tarafında Yeni Bir Güncelleme Aldı

Blogolik Yazar tarafından 24 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung markası tarafından ortaya konulan Galaxy S10 akıllı telefonu kamera hususunda yeni bir güncelleme aldı. İşte detaylar…

İsviçre’de halihazırda yayına giren yeni güncelleme telefonların Gece Modu çekim performansını artırıyor. Güncelleme ile birlikte gürültü azaltılmış ve deklanşörün açık kalma süresi arttırıldı.

Galaxy S10 kamera performansı artırıldı
En önemli gelişmenin ise ultra geniş açılı kamerayı kullanarak gece modunda fotoğraf çekebilme özelliği olduğunu söyleyebiliriz. Bu modda, normal gece modundan daha parlak görüntüler elde ediliyor, ancak burada çekimler daha fazla gürültü içeriyor.

Güncelleme ek olarak ultra geniş lens veya telefoto lens ile Canlık Odak fotoğraf çekebilme özelliğini getiriyor. Bu özellik daha önce yalnızca Galaxy S10 5G modelinde mevcuttu . Telefoto lensi kullanma seçeneği ile artık nesneye yaklaşmadan bokeh fotoğraflar çekebileceksiniz.Bu yeni özellik kullanıcıların epey hoşuna gidecek gibi gözüküyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy S10 Kamera Tarafında Yeni Bir Güncelleme Aldı" bu yazı 24 Mayıs 2019 tarihinde saat 23:07 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)