Galaxy S10 Hakkında Sürpriz Bir Bilgi Ortaya Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 7 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır.

S10 akıllı telefonunu konuşmak için henüz çok erken fakat ilginç bir şekilde cihaz hakkında önemli bir sızıntı ortaya çıktı.

Samsung bu yıl şubat sonunda düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde Galaxy S9 modellerin duyurusunu gerçekleştirdi. Rapora göre gelecek yıl aynı dönemde Galaxy X’in tanıtılması planlanıyor. Samsung bu nedenle Galaxy S10’u daha erken (muhtemelen ocak ayında CES 2019) duyuracak.

Rapora göre Samsung, iş ortaklarına kasım ayında katlanabilir telefon için bileşenleri tedarik etmeye başlamaları için talimat verdi. Ayrıca katlanabilir telefonun kod adı, artık ‘Valley’ değil, “Winner”. Bu gelişme telefonun geliştirme sürecinin artık bittiğini gösteriyor. Bir bilgi daha; S10 üretimine ekim, Galaxy X üretimine ise kasım ayında başlanacak.

Galaxy X modelinin gelecek yıl şubat ayında tanıtılacak olması onuncu yılını kutlamaya hazırlanan Galaxy S serisini gölgede bırakabilir. Samsung’un bu noktada nasıl bir strateji izleyeceği açıkçası merak konusu. Önümüzdeki süreçte neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy S10 Hakkında Sürpriz Bir Bilgi Ortaya Çıktı" bu yazı 7 Mayıs 2018 tarihinde saat 22:54 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 13 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)