Galaxy Note 9 Yeni Yazılım Güncellemesiyle Sahnede

Blogolik Yazar tarafından 19 Ekim 2018 tarihinde yazılmıştır.

Note 9 akıllı telefonu için yeni bir güncelleme paylaşıldı. Güncelleme bu defa düşük boyutlu olup temel güvenlik iyileştirmelerini içeriyor.

Güncelleme içeriğinde sadece güvenlik düzeltmeleri yer alınca haliyle boyut da küçük oluyor. Google ve Samsung’un on bir güvenlik açığını kapattığı yeni güncelleme 67.5 MB büyüklüğünde.

Ekim 2018 güncellemesi halihazırda Avrupa’da bazı ülkelerde kullanıma sunulmuş durumda. Güncellemeyi dilerseniz “Ayarlar > Yazılım güncelleştirme > Güncellemeleri manuel indir” yolunu izleyerek sorgulatabilirsiniz.

Samsung diğer taraftan Galaxy Note 9 için Android 9 Pie güncellemesini geliştiriyor. Güncellemenin 2018 yılının Ocak ayı içerisinde sunulması bekleniyor.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy Note 9 Yeni Yazılım Güncellemesiyle Sahnede" bu yazı 19 Ekim 2018 tarihinde saat 21:37 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)