Galaxy Note 9 Akıllı Telefonunun Çıkışı Ertelenecek

Blogolik Yazar tarafından 1 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır.

Note serisinin yeni üyesi Galaxy Note 9’a sahip olmak için uzun bir süre beklemek zorunda kalabiliriz.

Samsung Galaxy Note 9 Güney Kore’den gelen son bilgilere bakılırsa beklentilerin aksine biraz gecikecek. The Bell sitesinde yayımlanan bir rapora göre Note 9’un tanıtımında iki haftalık bir gecikme yaşanacak. Daha önceki gelişmeler telefonun hızlandırılmış bir program kapsamında temmuz ortasında tanıtılacağı yönündeydi. Ancak iki haftalık gecikme nedeniyle tanıtım etkinliği ağustos ayında gerçekleşecek.

Galaxy Note 8’de Super AMOLED ekranın üzerinde yer alan koruyucu cam 1.5 mm kalınlığındayken, Note 9’da bu kalınlık 1 mm seviyesinde olacak. Galaxy Note 9’ da 6.38 inç büyüklüğünde Quad HD + çözünürlüklü Super AMOLED ekran kullanılacak. Alt ve üst kısımdaki çerçevelerin bir miktar incelecek olması nedeniyle kasa ebatlarının Note 8 ile aynı tutulması beklenmekte.

Samsung’un ekran camında yapacağı bir miktar inceltme çalışmasının ekrana gömülü parmak izi okuyucusuyla ilgisi olup olmadığını şu an için bilmiyoruz. Ancak son raporlar ekrana gömülü parmak izi okuyucusuna sahip ilk Samsung telefonun Galaxy S10 olacağını gösteriyor. Bakalım ilerleyen süreçte Samsung nasıl hamlelerle karşımıza çıkacak??

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy Note 9 Akıllı Telefonunun Çıkışı Ertelenecek" bu yazı 1 Haziran 2018 tarihinde saat 13:22 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 23 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)