Galaxy Note 8 İçin Güvenlik Güncellemesi Paylaşıldı

Blogolik Yazar tarafından 8 Eylül 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung, Galaxy Note 8 akıllı telefonu için yeni bir güvenlik güncellemesine yer verdi.

Samsung Galaxy Note 8 şu sıralar gündemden düşen bir telefon olsa da, düzenlik olarak aylık güncellemeler almayı sürdürüyor. Hatta Galaxy Note 8 pek çok güncel telefon önce eylül ayı güncellemesini almaya başladı.

SamMobile sitesinde yer alan habere göre Galaxy Note 8 için eylül ayı güvenlik güncellemesi Almanya’da dağıtıma sunuldu. OTA (şebeke) üzerinden dağıtıma çıkan güncelleme Google güvenlik düzeltmelerinin yanında Samsung arayüzü için 17 güvenlik yaması içeriyor. Kademeli olarak dağıtılan güncelleme ülkemizde başlar başlamaz gelişmeleri sizlere aktaracağız.

Galaxy Note 8 için daha önce iki büyük Android güncellemesi yayınlandı. Dolayısıyla telefonun Android 10 sürümüne yükseltilmesi beklenmiyor. Fakat uzun bir dönem daha güvenlik güncellemelerinden nasibini alacağını belirtmek gerekiyor.

4 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy Note 8 İçin Güvenlik Güncellemesi Paylaşıldı" bu yazı 8 Eylül 2019 tarihinde saat 21:42 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)