Galaxy Note 5 ve Note 5 Edge’in özellikleri

denizli tarafından 15 Mayıs 2015 tarihinde yazılmıştır.

Samsung’un Note 5 ailesi için şimdiden çalışmaya başladığını gösteriyor. Şirkettten sızan bilgilere göre Galaxy Note 5, 2K veya 4K çözünürlüklü Super AMOLED ekranla gelecek. Yeni telefonlarda Samsung yeniden kendi işlemcisi Exynos 7422’yi kullanacak. Ancak beklenenden daha hızlı bir netice alınırsa, 7422 yerine 7430 görmemiz de olası.

Samsung bu sefer, Galaxy Note 5’in kıvrık ekranlı bir modeli yerine, çok değişik bir Note edge sunacak. Bu yüzden telefonun ismin Note 5 Edge değil, direk Note Edge olacak. Note Edge’in de 5.4 veya 5.5 inç Super AMOLED ekranı bulunacak; bu kez tek yanından değil, iki yanından kıvrık olacak.

Onaltı çekirdekli Snapdragon 808 işlemciyle gelecek olan aletin 16 MP arka kamerası ve 8 MP ön kamerası bulunacak. Yeni telefonların ortaya çıkış vakiti olarak ise 2015 Eylül ayı gösteriliyor.

4 sene önce yazılmıştır.
"Galaxy Note 5 ve Note 5 Edge’in özellikleri" bu yazı 15 Mayıs 2015 tarihinde saat 01:46 sularında "Cep Telefonları,Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 158 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)