Galaxy Note 5 ‘de Çift Ekran Olabilir!

denizli tarafından 4 Mart 2015 tarihinde yazılmıştır.

Bildiğniz üzere Samsung, MWC 2015 etkinliğinde Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’i tanıtarak üzerinden büyük bir yük attı. Şimdi sıra diğer modelleri düşünmeye, tasarlamaya geldi.

Daha önceden yapmış olduğumuz haberlerde Samsung’un Galaxy S6 Edge adında bir akıllı telefon tanıtacağını biliyorduk, fakat Galaxy S6’yla ilgili de buna benzer söylentiler dolaşıyordu. Standart S serisine ait bir tasarımın yanı sıra iki tarafı kavisli bir Galaxy S6 modelinin geleceği söyleniyordu fakat söylentiler doğru çıkmadı. Bu spekülasyonların çıkmasının en büyük sebebi, Samsung’un bu ekranla ilgili almış olduğu bir patentten kaynaklanıyordu. Galiba o patentin hangi cihaz üzerinde uygulanacağı ortaya çıktı.

GSMArena’nın haberine göre Samsung, Galaxy Note 5 için çift kenarlı ekrana sahip bir tasarım düşünüyor. Bununla ilgili bir konsept görsel de paylaşılmış.

Samsung’un yeni akıllı telefonlarının fiyatları da üç aşağı beş yukarı belli oldu. Fiyatlara baktığımızda aralarında ortalama 150 €’luk bir farkın olduğunu görüyoruz. Yani Samsung’un Note 5 için böyle bir girişiminin olması, büyük maddi gelir elde etmenin alt yapısı olarak yorumlanabilir.

Bir sonraki Galaxy Note modeli resmi olarak önümüzdeki Eylül ayında tanıtılacak. Samsung’un o zamana kadar bu konu üzerinde düşüneceği çok zamanı olacak, bekleyip göreceğiz.

5 sene önce yazılmıştır.
"Galaxy Note 5 ‘de Çift Ekran Olabilir!" bu yazı 4 Mart 2015 tarihinde saat 16:10 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 151 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)