Galaxy Note 3 İçin Lollipop Kurulum Rehberi!

Blogolik Yazar tarafından 27 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

Galaxy Note 3 İçin Lollipop Kurulum Rehberi!

Galaxy Note 3 için android lollipop kurulumu yapmak artık çok daha kolay. Bu programın kurulu ile ilgili internet üzerinde birçok açıklama ve anlatım bulunuyor ancak biz de biraz bahsedelim. Lollipop kurulumu için ilk iş lollipop uygulamasını Galaxy Note 3’e yüklemelisiniz. Bu uygulamayı Google Play Store’dan bulabilirsiniz.

Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra telefonunuzu kapatın ve telefonunuzu bir USB kablo ile bilgisayarınıza bağlayın. Tabi bunun için önceden telefonunuzun bilgisayarınıza tanımlanmış olması gerekiyor, bunun olup olmadığından emin olmalısınız. Daha sonra home tuşu, güç tuşu ve ses kısma tuşuna basılı tutun ve telefonunuzu yeniden açın. Bu işlemi yaptıktan sonra karşınıza bir menü gelecek ve size seçenek sunacak, bu uyarıyı gördüğünüzde continue ikonuna basıp devam edeceksiniz.

 

Bunun öncesinde Odin programını indirmiş olmamız gerekiyor, programı indirmişsek tüm bu işlemleri yaptıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Odin programını çalıştırın ve sonrasında karşınıza çıkan pencerede bootloader ikonuna tıklayarak indirmiş olduğunuz zip dosyasından dışarı çıkardığınız md5 uzantısına sahip olan Samsung romu seçiniz ve program açıldıktan sonra start yani başlat tuşuna basın. Tüm işlemler bittiğinde telefonunuz yeniden başlatılacak ve uygulamanız sorunsuz bir şekilde kurulmuş olacak. Eğer program açıldıktan sonra kitlenecek olursa herhangi bir şey yapmadan bekleyin, kapatmanız doğru olmaz zaten bir süre sonra program kendine gelir ve çalışmaya başlar.

4 sene önce yazılmıştır.
"Galaxy Note 3 İçin Lollipop Kurulum Rehberi!" bu yazı 27 Haziran 2016 tarihinde saat 00:06 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 55 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)