Galaxy M40 Özellikleri Ve Son Gelişmeler

Blogolik Yazar tarafından 14 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. İşte M40 telefonuna dair son gelişmeler…

Samsung’un Galaxy J serisini sonlandırmasının ardından giriş ve orta segmentteki yeni temsilcilerini Galaxy M serisi altında duyurmaya başladı. İlk etapta Galaxy M10, Galaxy M20 ve Galaxy M30 tanıtıldı. Çift arka kameralı ve yüksek seviyede ekran / kasa oranı sunan telefon serisi Hindistan başta olmak üzere satışa sunuldukları ülkelerde kullanıcılardan yoğun ilgi gördüler. Galaxy M10 ve M20 modellerinin bir süredir ülkemizde satışta olduklarını hatırlatalım. Ortaya çıkan bilgilere bakılırsa telefon serisine bu defa Samsung Galax M40 dahil edilecek.

Galaxy M40, Wi-Fi Alliance portalında ortaya çıktı. SM-M405F model numarasını taşıyan telefonun teknik özellikleri hakkında ne yazık ki şu an bir şey biliniyor. Bilinen tek gelişme telefonun Android 9 Pie sürümüyle çıkış yapacak olması. Samsung’un M40’ta M serisindeki tasarım anlayışını, çift arka kamera ve devasa bir pil kullanmayı devam edecektir. Bakalım Samsung yeni telefonuyla pazarda önemli bir satış rakamı yakalamayı başarabilecek mi?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy M40 Özellikleri Ve Son Gelişmeler" bu yazı 14 Nisan 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 29 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)