Galaxy M31 Telefonu Ülkemizde Satışa Sunuldu

Blogolik Yazar tarafından 20 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Samsung firması yeni Galaxy M31’i ülkemiz pazarında da satışa çıkardı. Fiyatı 2.799 TL olarak açıklandı. Bu rakama KDV dahil.

Galaxy M serisi ile çıtayı her gün daha da yukarı koyan Samsung’un orta segment pazarına yeni bir soluk getirecek telefonu Galaxy M31 Türkiye pazarına nihayet giriş yaptı. Kısa bir süre önce tanıtılan telefon ülkemizdeki kullanıcılar ile Samsung Online Mağazadan buluştu. Bu buluşma 24 Mart tarihine kadar hediyeli bir şekilde devam edecek. 24 Mart tarihine kadar telefonu sipariş verenlere AKG Y400 Kablosuz Kulaklık da hediye edilecek.

Okyanus Mavisi, Uzay Siyahı ve Vişne Pembesi olmak üzere üç renk seçeneği ile Türkiye’de satışa sunulan telefonun tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dahil 2.799 TL olarak açıklandı. Bu özellikler ve bu hediye ile birlikte fiyatın (bu dolar kurunda) oldukça iyi olduğunu söylememiz gerekiyor. Bakalım bu durum satış tarafında önemli bir etki yaşanmasını sağlayacak mı?

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy M31 Telefonu Ülkemizde Satışa Sunuldu" bu yazı 20 Mart 2020 tarihinde saat 10:34 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)